Evlilik Terapisti İle Çiftler Sorunlarından Kurtuluyor

Evlilik terapisi, ilişkinizin sihirli dokunuşudur.

Evlilik terapisi, çiftlerin iletişimini, çatışma çözme becerilerini, ilişki doyumlarını geliştirmelerine yardımcı olan psikolojik danışmanlıktır. Bugüne kadar ki meslek hayatında 15.000’den fazla danışmanlık tecrübesi bulunan Halil Özgen hocamız Türkiye’de evlilik okulunu kurmuştur.

Evlilik terapisi, ilişkinizin ömrünü uzatmak ve yeniden inşası için bir fırsattır. 

Adana’da evlenmek üzere olan nişanlı çiftlere evliliklerde karşılaşabilecekleri problemler hakkında uzun yıllar eğitimler vermiştir. Ayrıca Türkiye’nin her yerinden katılan uzman psikolog meslektaşlarına İmago evlilik terapisi kuramları ve uygulamalı eğitimler vererek evlilik terapisti ekibinin yetişmesine öncülük etmiştir. Bununla birlikte evlilik atölyesi çalışmaları ile çiftlere yaşadıkları sorunların çözümleri noktasında drama çalışmaları yapmaktadır.

Evlilikte Ne Zaman Terapiste Gitmek Gereklidir?

Adana’da evlilik terapisi bir tür psikoterapi olup çiftlerin çatışmalarını fark etmesine, çözmesine ve ilişkilerini ileri düzeye taşımasına yardımcı olan yöntemdir. Uzun seanslar boyunca devam eden psikoterapi seanslarına göre her iki partner ile birlikte çalışılan Adana evlilik terapisi süreçleri daha kısa seanslarda tamamlanır. Bazen de çiftler birbirlerini daha iyi anlayabilmek ve iyi giden evliliklerini güçlendirmek isterlerse Adana ve çevre illerde Halil Özgen hocamız ve psikolog ekibi ile aile terapisi desteği alabilir.

Halil Özgen hocamız ve uzman psikolog ekibi Adana ve çevre illerinde evliliğinizi yeniden inşa etmek ve güçlü kılmak için her türlü yakın ilişki konusunda danışmanlık hizmeti verebilmektedir. Ayrıca evlenmeyi planlayan nişanlı çiftler evlilik öncesi danışmanlık ile birbirlerini daha derinden anlayabilirler ve evlenmeden önce var olan farklılıklarını giderebilirler.

Ancak evlilik sorunları her zaman çözülmeyebilir. Evlilik bazen sürdürülemez hale gelir. Yine aynı şekilde boşanmayı planlayan evli çiftler Adana evlilik terapisti seanslarına katılarak boşanma süreçlerini iyi bir şekilde atlatabilirler. Seanslar, çiftlerin evliliklerini etkili bir şekilde nasıl sonlandıracaklarını öğrenmelerine yardımcı olur. Boşanma sürecinde ebeveynlerin çocuklarıyla açık ve şeffaf bir şekilde iletişim kurması, çocukların bu süreci daha iyi anlamalarını ve daha az zarar görmelerini sağlar. Boşanma süreci danışmanlığı, boşanma sürecindeki çiftlere ve çocuklarına destek olmak için tasarlanmıştır.

Adana’da Evlilik Terapistine Gidenleri Yorumları

Halil Özgen
HALİL ÖZGEN HAKKINDAKİ YORUMLARI OKU

Adana’da evlilik terapisi isteyen çiftlerin ilk yapmaları gereken şey iyi evlilik terapisti bulmalarıdır. Adana Özel Aile Danışmanlığı Merkezinde uzun yıllardır aktif olarak çalışan ve 15.000 den fazla aile danışmanlığı tecrübesi olan Halil Özgen hocamız evlilik sorunlarıyla boğuşan ve süreci yönetmekte zorlanan kişilere en doğru desteği vermektedir. Evlilik terapisi için hocamıza gidenlerin memnuniyetini öğrenmek için sitemizdeki yorumları  TIKLAYINIZ.

Yaşadığınız evlilik sorunlarınız hakkında Halil Özgen hoca ve  psikolog ekibiyle Adana ve çevre illerinde YÜZ YÜZE veya dünyanın her yerinden ONLİNE TERAPİ almak isterseniz sitenin sol altındaki arama butonuna veya sağ alt köşesindeki whatsapp butonuna tıklayarak seanslar ve ücretler hakkında 7/24 bilgi alabilirsiniz.

Adana Evlilik Terapisti Fiyatları Nedir?

Her aile danışmanlığı  için ne kadar ücret alındığı  ilk sorulan sorular arasındadır. Adana’da evlilik terapisti fiyatları oldukça  değişiklik göstermektedir. Adana evlilik terapisi seans ücretleri 750 TL ile 1500 TL arasındadır. 45 ile 60 dakikalık seans süresi sonucunda merkezimizde ücret en alt sınırda tutularak 750 TL olarak belirlenmiştir. Online psikolog seans ücretleri daha düşük olduğundan 500 TL olarak belirlenmiştir.

Evlilik Terapisti İle İlişkinizi Kurtarın, İletişiminizi Geliştirin

Seans aralıkları ise çiftlerin sıkıntılarının büyüklüğüne göre haftalık, 15 günlük veya aylık olarak belirlenmektedir. Genellikle Hocamız ilk dört seansta, çiftin sorunlarının olumsuz etkilerini azaltmak için odaklanır. 4. seanstan itibaren, çiftlerin yaşadığı sorunların kalıcı olarak çözülmesi için aylık düzenli danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.  Evlilik terapisi ihtiyacı ve süresi, çiftlerin yaşadığı sorunlara göre değişir. Sorunlarınızın boyutuna göre bu süreyi sizinle birlikte kararlaştıracağız.

Adana’da çiftler evlilik terapisi desteği almaya karar vermeyi genellikle zor bulur. Ancak sorunlu bir evliliğiniz varsa, destek almak, yardım istemek sorunlarınızı görmezden gelmenizden çok daha etkilidir. Kısacası sorunlarınızın kendi başına geçeceğini düşünüyorsanız zamanla daha karmaşık hale geldiğini göreceksiniz. Evliliğinizin yardıma ihtiyacı olduğunu kabul ederek profesyonel yardım almaya adım atmak en zor kısmıdır.

Adana Evlilik Terapisti Tavsiye Eder misiniz?

Sevdikleriniz, arkadaşlarınız veya doktorlarınız Adana evlilik terapisti tavsiyesi için önerilerde bulunur. Bir çift terapisi kararı almadan önce mutlaka uzmanın deneyimini öğrenin. 15.000 den fazla aile danışmanlığı yapan Halil Özgen evlilikler konusunda çok vaka ile çalışmıştır. Seans haricindeki zamanlarda bile uzman psikolog asistanları aracılığıyla bilgi almanız mümkün olmaktadır.

Evlilik terapistleri sayesinde iletişim kurma, problem çözme ve farklılıkların tartışılması konularında beceriler öğreneceksiniz. Tartışmalarınızın kaynaklarını saptayıp birbirinizi daha iyi anlamayı öğreneceksiniz. Hatta Birbirinizi suçlamadan sorunların ne olduğunu öğrenip, problemleri ortadan kaldırmanın yollarını öğreneceksiniz.

halilozgen01
HALİL ÖZGEN KİMDİR?

Adana En İyi Evlilik Terapisti Nasıl Bulunur?

Adana’da iyi evlilik terapisti düşünüyorsanız akılda tutulması gerekenler şunlardır. Sorunlarınızı danışmanla konuşma bazen zor olur. Hatta Çoğu zaman çiftler  birbirlerine bağırır,  tartışır veya tam tersine sessiz ve suskun kalır. Bu nedenle aslına bakarsanız her ikisi de kötü değil. Lakin terapistiniz partnerinizle aranızdaki sorunların giderilmesi için mevcut öfke durumunuzla nasıl başa çıkabileceğinizi öğretecektir.

Eşiniz evlilik terapisi seanslarını kabul etmez ve reddederse seanslara tek olarak katılabilirsiniz. İlişkinizi onarmak isterseniz size bireysel olarak yardım edecek ve nasıl davranmanız gerektiği hususlarında tavsiyelerde bulunacağız. Çift terapisi seansları sırasında öğrendiklerinizi uygulamaya geçirmek için sizlere ev ödevleri vereceğiz. Çiftlerden birinin ruh sağlığıyla sorunları varsa, bu sorunların çözümü içinde psikiyatri desteği almasını önereceğiz. Bu sebeple  Hocamız ve psikolog ekibi, çalışmak isteyenlere ulaşarak bilgi verir.

Online Evlilik Terapisi

Adana’dan uzakta yaşıyorsanız Türkiye’den ve dünyadan online destek alarak,  yaşadığınız sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Online  terapisi ücretleri 500 TL olup  bilgi almak için alttaki  butonlarla  iletişime geçebilirsiniz. Asistanımız  yaşadığınız sorun hakkında  hocamız ile görüştürecek ve ön görüşme yapma imkanı sağlayacaktır.

Sorunlarınızın üstüne gitmeyin, çözüm yollarını bulun. Bunun için hiçbir zaman geç kalmış sayılmazsınız. Artık sende HAK ETTİĞİN HAYATA KAVUŞMAK  için destek almayı sakın unutma.

Sizi Arayalım

Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurmak için bir dakikanızı ayırın yada bizi arayın. İlk randevunuzu ayarlamak için sizinle iletişime geçelim.


    error: Content is protected !!