Halil Özgen ve Psikolog Ekibi

Adana, Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Gaziantep Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri

Tecrübe ve Deneyim

Devamını oku

Güvenilirlik ve Gizlilik

Devamını oku

Çözüm Odaklı Yaklaşım

Devamını oku

Danışan Memnuniyeti

Devamını oku

Hakkımızda

2016 yılından beri T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın onayıyla faaliyet gösteren Adana Özel Aile Danışmanlığı Merkezi’nde görev yapan Halil Özgen, aile danışmanlığı alanında geniş deneyime sahip ve uzmanlığı kanıtlanmış bir profesyoneldir. Halil Özgen hocamız ve Adana psikolog ekibi, bireyden aileye uzanan öykülerin sağlıkla inşa edilmesi amacıyla harekete geçmişlerdir. Bu ekip özellikle Adana başta olmak üzere Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Gaziantep illerinde hizmet sunmaktadır.

Merkezimiz, danışanları arasında anne, baba, çocuk, ergen ve evli çiftlerin yer aldığı geniş bir portföye sahiptir. Halil Özgen hocamızın rehberliğinde yetkinleşmiş psikolog kadromuz, çeşitli ihtiyaçlara cevap vermek üzere görev yapmaktadır. Çeşitli psikolojik zorlukların çözümünde yardımcı olmaya yönelik olarak genç, dinamik ve alanında uzman bir ekip ile faaliyet gösteren kliniğimiz, “Hassasiyetleriniz, bizim hassasiyetimizdir.” prensibiyle ilerlemektedir.

7’den 70’e geniş bir yaş aralığındaki danışanlar için özel ve çeşitlendirilmiş yöntemlerle ilerleyen destek sistemi içerisinde, bireylerin iyileşme süreci yakından takip edilmekte ve mahremiyet ilkesine kesinlikle sadık kalınmaktadır. Merkezimiz, aile ve evlilik danışmanlığı, çocuk ve ergen danışmanlığı, depresyon, obsesif-kompulsif bozukluk, travma sonrası stres, panik bozukluğu, sosyal fobi, bipolar bozukluk, dikkat eksikliği ve hiperaktivite, anksiyete, bağımlılıklar ve cinsel sorunlar gibi farklı alanlarda profesyonel destek sunmaktadır. Merkezimiz, özellikle çift ve aile terapisi ile çocuk ve ergen sorunları konusunda adını duyurmuş bir aile danışmanlık merkezidir. Ayrıca vajinismus sorununun üstesinden gelmede büyük başarılar elde etmiş bir uzman olan Halil Özgen, sağlıklı çift ilişkilerinin sürdürülmesine katkı sağlamak amacıyla aile ve çift terapisi konusunda Türkiye genelinde tanınmış ve uzmanlaşmış bir isimdir.

“Sağlıklı toplumlar, sağlıklı ailelerden; sağlıklı aileler, ruh sağlığı yerinde bireylerden oluşur” felsefesinden ilham alarak, öncelikle bireylerin ardından da genel olarak toplumun sağlığını artırmaya yönelik çalışmalarıyla bilinen Halil Özgen hocamız, psikolojik destek alanında öne çıkan bir uzmandır. Evli kadınlarda duygusal zeka ve evlilik uyumu ilişkisi konulu tezi 7. Örgütsel Davranış Kongresi’nde sunulmuş ve ayrıca evlilik ve duygusal zeka üzerine yazdığı makaleler saygın bilimsel dergilerde yayınlanmıştır. Alanında deneyimli ve uzman bir psikoloji bilim insanı olarak tanınmaktadır. Halil Özgen, bugüne dek 15.000’den fazla aileye danışmanlık sağlamış ve çeşitli psikolojik zorluklarda yardım sunmuş bir profesyoneldir. Bunun yanı sıra uluslararası bir üniversitede de öğretim üyeliği yapmaktadır.

Sizi Arayalım

Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurmak için bir dakikanızı ayırın yada bizi arayın. İlk randevunuzu ayarlamak için sizinle iletişime geçelim.


    error: Content is protected !!