Online Psikolog: Ruhsal Sağlığınızı İyileştirmenin Yeni Yolu

Online Psikolog Nedir?

Online psikolog, çevrimiçi araçlar üzerinden terapi hizmeti veren kişilere verilen addır. Günümüzün koşturması içinde psikolojik terapi için özel zaman yaratamayanlar için sunulan bu hizmet, yüz yüze terapi kadar etkili olan bir terapi yöntemidir.

Çevrimiçi terapi, sadece zamansızlıktan değil, evden çıkamama sorunu yaşayanlar için de önemli bir şanstır. Hem fiziksel hem de ruhsal açıdan evden çıkmasına engel olan bir sorun yaşayanların online terapi sayesinde uzmanlarla iletişim kurmaları, gelişen teknolojinin sunduğu en büyük nimetlerden biridir.

Gündelik hayatlarımız hep meşguliyetle dolu. Zaman, çoğumuz için yetersiz. İşte bu dar zamanlarda kendimize dair yapacağımız her yatırım çok değerli. Zamansızlıktan yapamadığımız pek çok şey için de artık çok fazla kolaylık var. İşte online psikolog da bunlardan biri.

Online Psikolojik Danışmanlık

Online terapi kavramı akıllara online psikolog nasıl olunur? Sorusunu getiriyor. Bunun için öncelikle psikolog olunması gerekmektedir. Yalnızca psikoloji alanında lisans, yüksek lisans, doktora gibi eğitim almış kişilerin verebileceği bu hizmet, psikologlar için de farklı bir süreci gerektirir.

Sürecin başlangıcı en iyi online psikolog hizmetini arayan kişilerle ön görüşme yapmaktır. Sonrasında sürecin nasıl ilerleyeceği konusunda danışanın bilgilendirilmesi ve danışanın sahip olduğu imkanlara göre bir planlama yapılması gerekmektedir. Bu aşamada yapılacak ilk iş, danışanın tercihine göre kullanılacak çevrimiçi aracın belirlenmesidir. Bu anlamda en yaygın kullanım alanına sahip olan araçlarda en önemli husus güvenliktir.

Online psikolojik danışmanlık talebi olan herkesin doğru adımlarla ilerlemesi sürecin çok daha sorunsuz ilerlemesini sağlayacaktır. Bu yüzden de online psikolog kararı vermeden önce iyi düşünmeli, etraftan destek alınmalı hatta bu anlamda ciddi bir araştırma sürecine girilmelidir.

Halil Özgen
HALİL ÖZGEN HAKKINDAKİ YORUMLARI OKU

Adana Özel Aile Danışmanlığı Merkezinde uzun yıllardır aktif olarak çalışan ve 15.000 den fazla danışmanlık tecrübesi olan Halil Özgen hocamız sorunlarla boğuşan ve süreci yönetmekte zorlanan kişilere en doğru desteği vermektedir. Halil Özgen hocamız hakkında danışanların yorumlarını okumak için TIKLAYINIZ.

Yaşadığınız sorunlar konusunda Halil Özgen hoca ve uzman psikolog ekibiyle Adana ve çevre illerinde YÜZ YÜZE veya dünyanın her yerinden ONLİNE TERAPİ almak isterseniz sitenin sol altındaki arama butonuna veya sağ alt köşesindeki whatsapp butonuna tıklayarak seanslar ve ücretler hakkında 7/24 bilgi alabilirsiniz.

Online Psikolog Tavsiye

Online psikolojik terapi için ilk yapmanız gereken şey, en iyi online psikolog ile iletişim kurmak olmalıdır. Bu anlamda doğru isimleri bulmak dikkat edilmesi gereken en önemli şeydir. Çünkü ne yazık ki sanal ortamlarda bu anlamda kandırmacalar yaşanabilmektedir. Psikoloji eğitimi görmeden sadece dışarıdan alınan sertifikayla online terapi diye ortaya çıkan insanların karşınıza çıkma riski her zaman olacaktır. Bu anlamda online terapi yorumları işinize yarayabilir. Ama bu yorumlar da her zaman doğru yönlendirici olmamaktadır. Bu yüzden de bilindik isimleri tercih etmek atacağınız en doğru adım olacaktır.

Adana Özel Aile Danışmanlığı Merkezi, yılların tecrübesiyle Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca onay verilmiş ve tüm uzmanları bakanlıkça onaylanmış hizmet veren bir merkez olarak sizin için güven duyabileceğiniz en doğru adres olacaktır. Uzman psikologlardan oluşan ekibimiz, hem yüz yüze terapi hem de online terapi anlamında en doğru desteği alacağınız kurumdur.

Adana, Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Gaziantep illerinde hizmet veren Adana Özel Aile Danışmanlığı Merkezi, online terapi sayesinde artık dünyanın her yerindeki insanlara ulaşabilmektedir. Çevrimiçi terapi sayesinde en iyi psikologlara kolaylıkla ulaşmanın ne denli büyük bir şans olduğunu bizimle iletişime geçtiğinizde daha da iyi anlayacaksınız.

Online Psikolog Destek

Psikolojik destek, her insanın zaman zaman ihtiyaç duyduğu bir olgudur. Ama bazen zamansızlık bazen de farklı sebepler, bizim bu destekten mahrum kalmamıza neden olabilmektedir. İşte bu noktada teknoloji, Hızır gibi yetişmekte ve değişen dünya bize farklı imkanlar sunmaktadır.

Online terapi hizmeti, çeşitli sebeplerden yüz yüze terapi alamayan kişilere sunulan bir hizmettir. Ve bu hizmet sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun online terapi imkanına kavuşabilirsiniz. Bunun için öncelikle Adana Özel Aile Danışmanlığı Merkezi gibi alanında uzman psikolog ekibiyle iletişime geçmelisiniz. Bunun için de internet sitesindeki online psikolog randevu al butonuna basıp bizden haber beklemeniz olacaktır.

Sadece randevu almak için değil, whatsapp butonumuz üzerinden online psikolog soru sor hizmetimizden de yararlanabilir ve sağlığınız için en doğru kararı verebilirsiniz. Online terapi için Adana Özel Aile Danışmanlığı Merkezi hep yanınızda olacak, en doğru adres.

Online psikolojik destek görüşmelerimiz Bulutklinik üzerinden yapılmakta olup Bulutklinik sahip olduğu güvenlik sertifikaları ile dünya standartlarında bir veri güvenliği sağlamaktadır. Özellikle yapılacak online görüntülü görüşmeler sistem tarafından asla kayıt altına alınamaz. P2P teknolojisi ile uçtan uca şifreli bir şekilde görüntü aktarımı sağlanır. Çok basit bir şekilde bu sistemden faydalanabilirsiniz.

halilozgen05
HALİL ÖZGEN KİMDİR?

Online Psikolog Ücretleri Ne Kadar?

Bazen adım atmak isteriz ve atacağımız adımda bin tane soru çıkar karşımıza. Bu sorulardan ilki de genellikle online psikolog fiyatları olur. Bu anlamda herkesin beklentisi online terapi ücretsiz olmasıdır. Ama her kaliteli hizmetin karşılığı vardır ve önemli olan uygun fiyatlı online psikolog hizmetine ulaşabilmektir. Bu anlamda fark yaratan Adana Özel Aile Danışmanlığı Merkezi, online psikolog ücretleri konusunda size en büyük kolaylığı sunacak olan merkezdir. Online psikolog hizmetimiz Bulutklinik üzerinden yapılmakta olup yaklaşık 60 dakikalık görüşmeler için online psikolog ücreti 500 TL’dir.

Sağlık parayla ölçülmeyecek kadar değerlidir. Bu yüzden önceliğiniz doğru psikologlarla online psikolog arayışınızı yön vermek olmalıdır. Yol ne denli uzun olursa olsun, yol arkadaşınız Adana Özel Aile Danışmanlığı Merkezi yolunuzdaki taşları kaldırmanıza destek olacak en doğru adrestir.

Sizi Arayalım

Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurmak için bir dakikanızı ayırın yada bizi arayın. İlk randevunuzu ayarlamak için sizinle iletişime geçelim.


    error: Content is protected !!